מי אנחנו

-
הדרים 8 היא חווה משפחתית בכפר מעש, עם גינת ירק אורגנית מוקפת עצי פרי,
ומטבח גדול ופתוח, הטובל בירוק ובעונות השנה.
בחווה אנחנו מארחים מפגשים אינטימיים - מסדנאות בישול ויצירה ועד סעודות שף משכרות, מהגינה היישר לצלחת. ימי הולדת, ארוחות משפחתיות חגיגיות, ישיבת מנהלות, סדנה, הרמת כוסית, או סתם הרמה לשם הרמה: אנחנו מתמחים ביצירת אירועים טעימים, ססגוניים, שמחים ומרגשים, הנוצרים במיוחד לצרכיכם ותשוקותיכם. 

האירועים נערכים באוויר הפתוח ומיועדים לחבורות של עד 30 איש - בהתאמה מושלמת לכל המגבלות של העת הזו.

בכל עונה אנחנו מלקטים ויוצרים מארזים מיוחדים, שיביאו את נפלאות החווה שלנו אליכם הביתה - Farm to Box. גידולי וניחוחות העונה, יחד עם פריטי עיצוב יפהפיים ומעדנים בעבודת יד, נארזים באהבה ובקפידה לקופסא שופעת ופורחת שתוכלו להזמין לעצמכם, או לאדם אהוב כמתנה. בחגים ובמועדים, או סתם כשמתחשק לכם להרגיש את הטבע מתפרץ הביתה.

את החווה מגדלים ומטפחים דן וייך ואלון הראל, הורים גאים לאדם-רוקי ולולה.

לוייך ניסיון רב שנים בהמצאת והפקת אירועים מכל הסוגים והגדלים - מחתונות ענק ואירועי חברה מז׳וריים עד לקוקטיילים פרועים הפקות אומנותיות. הראל הוא יועץ ארגוני בעל ניסיון רב שנים בהרמות.

אחרי סדרת ביקורים מרחיבי תודעה ביישוב החקלאי-אקולוגי אורוויל שבהודו, החליטו ליצור חווה משלהם בה יוכלו לממש את חזון האירוח שלהם. בכפר מעש הם מחברים את הצבעים, הטעמים והניחוחות של עונות השנה, עם אסתטיקה שופעת ובלתי מתפשרת וחגיגה יומיומית של הטבע.


עדיין צמאים?

שלוש פעמים בשבוע אנחנו קוטפים עלים ירוקים ופירות בגינה, מכינים מהם שייק ירוק אורגני, טרי ובריא, ושולחים אותו עד דלת ביתכם.
לבירורים על מנוי תרימיץ > www.tarimiz.co.il